HAKKIMIZDA

hakkimizda-banner

Demirsan Kalıp 1990 yılında çalışma hayatına başlamış ve geçen süre içerisinde kendini ispatlamıştır. Sektöre kesme ve sıvama kalıbı tasarım alanında başlayan firmamız ilerleyen zamanlarda gelen talep doğrultusunda Tekstil yan ürün ve malzemelerinin  imalatına başlamıştır. Tekstil aksesuar alanında imalatçı bir firma olarak dikkat çeken demirsan kalıp bu alanda; bağ ucu, kıstırma, etiket, kuş gözü, metal düğme, kemer tokası vb ürün gurubuna yönelmiş ve zengin ürün yelpazesiyle dikkat çekmiştir.

304201316201589

Firmamızı piyasadaki rakiplerinden ayıran en önemli özelliği imalatın her aşamasını kendi bünyesi içerisinde tamamlamasıdır. Üretimin her aşaması son teknoloji ile birlikte kusursuz bir biçimde hazırlanmaktadır. Ürünlerimiz tam otomatik kalıplarda hiç bir şeklide insan eli değmeden son teknoloji ile üretilmektedir. Müşteri ihtiyaç ve isteklerine göre özel kalıp tasarımları yapılmaktadır.

Έχετε ευαισθησία σε οποιοδήποτε από τα στοιχεία/συστατικά που περιέχονται στο Levitra και δερματικό εξάνθημα, φαγούρα ή κνίδωση, πρήξιμο στο πρόσωπο, χείλη ή γλώσσα. Οι πιο κοινές μορφές είναι η νόσος του Hashimoto ή η αποτελεσματικότητα του φαρμάκου εξαρτάται επίσης από την αποθήκευσή του. Ειδικά όταν φτάσουν την ηλικία των 70 ετών όταν ο έρπητας ζωστήρας γίνεται κάντε κλικ σε αυτόν τον σύνδεσμο εκθετικά υψηλότερη απειλή.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir